Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2020 21:12
Valorant dwójka bohaterów
817V

Valorant z gigantycznym zainteresowaniem. Beta wystartowała

Twórcy League of Legends zaprosili pierwszych graczy na serwery Valorant i tytuł cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nowa propozycja RioT Games już teraz świętuje pierwszy sukces, a to dopiero początek wielkiej podróży.

Valorant to najnowsza produkcja RioT Games, czyli twórców League of Legends. Deweloperzy po latach rozwijania tytułu z gatunku MOBA postanowili zaprezentować strzelankę. Tytuł łączy założenia CS:GO z Overwatchem.

Dzisiaj wystartowała beta Valorant, która jednak jest dostępna wyłącznie dla zaproszonych graczy. Twórcy nie zdecydowali się na publiczną zabawę, ale oglądając rozgrywkę na Twitchu możemy zostać zaproszeni do zabawy – ta nietypowa decyzja sprawiła, że pozycja cieszy się gigantycznym zainteresowaniem na platformie streamingowej.

Valorant ogląda ponad 1,65 mln graczy – jest to więcej niż wszystkich pozostałych relacji dostępnych na Twitchu. Gra RioTu może pobić nawet Fortnite (1,7 mln podczas oglądania „Czarnej Dziury”) i League of Legends (1,75 mln w trakcie Worlds 2019), ale trzeba podkreślić, że tytuł wciąż znajduje się w fazie zamkniętej bety.

A Wam udało się załapać do testów Valorant?

Valorant zainteresowanie beta

Warto również sprawdzić: 

Źródło: Twitch

Tagi: Riot Games twitch Valorant zainteresowanie