Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2020 19:49
Valorant boahterka
1419V

Valorant zbiera fantastyczne opinie. Gameplay pokazuje shooter od twórców LOL-a

Valve ma twardy orzech do zgryzienia, ponieważ pojawiły się pierwsze materiały z Valoranta i gra zbiera bardzo pozytywne opinie. Gameplay to w zasadzie CS:GO połączony z Overwatchem, ale może właśnie tutaj kryje się siła produkcji RioT Games?

Valorant to najnowsza produkcja twórców League of Legends. Deweloperzy po latach rozwijania jednej marki chcą znacząco rozbudować swój świat i jedną z propozycji jest właśnie shooter. Tytuł to w zasadzie połączenie dwóch propozycji – CS:GO (drużynowa rozgrywka, kupowanie broni, zbieranie funduszy, podkładanie bomb) z Overwatchem (gameplay nastawiony na bohaterów i umiejętności).

Na papierze Valorant nie wygląda specjalnie nadzwyczajnie, ale już właśnie sam gameplay został podobno wyjątkowo dopracowany. Każdy strzał ma swoją siłę, postacie zostały dobrze zbalansowane i podczas rozgrywki pojawia się oczekiwana satysfakcja z wygranych spotkań.

RioT Games ma ogromne doświadczenie w kreowaniu sieciowych tytułów i najwidoczniej także Valorant może osiągnąć gigantyczny sukces. Pierwsze opinie dotyczące pozycji są wyjątkowo pozytywne, a możemy podejrzewać, że to dopiero początek.

Warto również sprawdzić: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Riot Games Valorant