World of Warcraft na PS4 i PS5? Wyciekły interesujące dane

Plotka
4852V
World of Warcraft na PS4 i PS5? Wyciekły interesujące dane
Mateusz Wróbel | 11.04.2020, 14:31

Fani World of Warcraft mają powody do radości - według najnowszych danych popularny MMORPG trafi w bliskiej przyszłości na konsole obecnej oraz następnej generacji.

Z World of Warcraft styczność miał prawie każdy gracz, więc poniższe informacje powinny wywołać uśmiech na twarzy u większości użytkowników - według najnowszych doniesień, epickie MMORPG dostępne wyłącznie na komputerach osobistych może już wkrótce trafić na konsole Sony - PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Wszystko to za sprawą wycieku najnowszych danych gry.

Martin Benjamin to odkrywca tajemniczych linijek kodu World of Warcraft. Mężczyzna oznajmił, że do rzeczonej produkcji trafi niebawem wsparcie dla kontrolerów, co zostało już potwierdzone przez Randy'ego Jordana, osobę z Blizzarda odpowiedzialną za relację z fanami. Nie jest to jednak najciekawsza informacja - Benjamin przekopał się do pliku "WTF/DefaultGamePadBindings.wtf", w którym zawarto informacje o PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i PlayStation 5.

Bardzo możliwe więc, że Blizzard będzie w najbliższym czasie próbował przenieść World of Warcraft na konsole obecnej oraz następnej generacji. Owa produkcja ma ogromną rzeszę fanów, którzy z pewnością rzuciliby się na odświeżonego WoW-a. Martin Benjamin ostrzega jednak, że do informacji trzeba podchodzić z dystansem - ktoś z Blizzarda mógł po prostu pomylić się z kopiowaniem danych i przez przypadek umieścił tam nazwy konsol Sony.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerevolution.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych