Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2020 22:31
Overwatch Echo bohaterka
771V

Overwatch otrzyma ostatnią bohaterkę w przyszłym tygodniu. Echo jest gotowa na premierę

Blizzard potwierdził datę premiery Echo. Nowa postać trafi do Overwatch w przyszłym tygodniu i następnie rozpoczną się suche miesiące dla fanów strzelanki, ponieważ deweloperzy skupią się na nowej wersji gry.

Overwatch jest rozwijany od maja 2016 roku i od tego czasu Blizzard zadbał o dziesiątki bezpłatnych aktualizacji. Twórcy oferowali graczom nowych bohaterów, dbali o mapy, kreowali kolejne tryby, wydarzenia oraz skórki. Sytuacja jednak zmieni się w najbliższym czasie, ponieważ deweloperzy skupią się teraz na nowej wersji.

Overwatch z Echo. Kiedy premiera?

14 kwietnia na globalne serwery Overwatch w czterech wersjach (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC) zostanie wrzucona Echo – gracze z komputerów osobistych testują nową postać od 20 marca. Twórcy wcześniej informowali, że Echo może znajdować się na serwerach PTR dłużej niż zazwyczaj, ponieważ deweloperzy zadbali o bardzo mocną superzdolność (duplikuje cechy wyznaczonego wrogiego bohatera), ale najwidoczniej udało się uporać z problemami i już wkrótce wszyscy gracze otrzymają dostęp do kolejnej bohaterki.

Następnie deweloperzy zajmą się rozwijaniem Overwatch 2 i dopiero po zakończeniu głównych prac nad kontynuacją, studio może oferować nową zawartość do podstawowego Overwatch. Już wcześniej deweloperzy potwierdzili, że oba tytuły będą dzielić tryb sieciowy, więc postacie będą pojawiać się w obu tytułach jednocześnie.

Sprawdźcie kolejne informacje o strzelance Blizzarda:

Źródło: Blizzard

Tagi: blizzard Blizzard Entertainment Overwatch