Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.04.2020 10:09
Hellpoint
659V

Hellpoint z opóźnioną premierą w ostatnim momencie. Zwiastun "Dark Souls w kosmosie"

"Dark Souls w kosmosie" - tak fani nazwali Hellpoint po pierwszych bardzo obiecujących zapowiedziach. Niestety okazuje się, że będziemy musieli poczekać na ten wspaniale zapowiadający się tytuł dłużej.

W związku z pandemią koronawirusa Hellpoint nie zdąży na planowany wcześniej dzień premiery, czyli na 16 kwietnia 2020 r. Cradle Games ogłosiło na swoim Twitterze, że Hellpoint mamy się spodziewać na rynku prawdopodobnie w czerwcu - maksymalnie do końca drugiego kwartału 2020 r.

W komunikacie zespół Cradle Games wyjaśnia, że przejście na pracę zdalną pokrzyżowało plany studia i zwolniło tempo pracy. 

"Wiemy, że jesteście rozczarowani przez te nagłe opóźnienie. Wierzcie nam - że jesteśmy tak samo sfrustrowani tym, że musimy wydawać komunikat na ostatni moment. To daje nam jednak okazję do jeszcze lepszego dopieszczenia gry przed premierą latem" - napisał zespół Cradle Games.

Ekipa przygotowała już zwiastun premierowy, który oczywiście jest już nieaktualny. Cradle Games zdecydowała się mimo wszytko opublikować to nagranie.

Czy Hellpoint nie rozczaruje to nadal kwestia otwarta. Opublikowany miesiąc temu gameplay raczej nie zachwycał pod względem wizualnym - miejmy nadzieję, że niedostatki wizualne wynagrodzi wspaniały system walki., inspirowany grami FromSoftware.


Warto również sprawdzić:

Tagi: Cradle Games Hellpoint tinyBuild