Iza Łęcka Iza Łęcka 10.04.2020 11:01
GTA 5 Bravado Banshee Rockstar samochód
4428V

GTA 5 Bravado Banshee w Better Call Saul. Gracze dostrzegli świetny Easter Egg

W najnowszym odcinku „Better Call Saul” gracze dostrzegli pewną ciekawostkę związaną z GTA 5. Podczas jednej ze scen pojawia się samochód, który został stworzony między innymi przez Rockstar i trafił do GTA Online. Easter Egg był niezwykle trudny do dostrzeżenia w trakcie oglądania serialu.

Fani serii GTA dobrze kojarzą samochód Bravado Banshee, który został stworzony przez deweloperów na podstawie Dodge’a Vipera. Maszyna cieszyła się sporą popularnością, dlatego też Rockstar we współpracy West Coast Customs stworzyło prawdziwą wersję auta – GTA 5 Bravado Banshee początkowo trafił do starszej kobiety, która wygrała samochód w loterii. Jej wnuk zapłacił za preorder GTA 5 wykorzystując jej kartę kredytową.

GTA 5 Bravado Banshee w Better Call Saul

Samochód kilkukrotnie zmieniał właścicieli, by w 2018 roku trafić do kolekcjonerów z Flat 12 Gallery. Właśnie w garażu tej firmy zostały nagrane sceny do najnowszego odcinka „Better Call Saul”. Główny bohater serialu przechadza się wśród pięknych wozów, w grupie których gracze dostrzegli GTA 5 Bravado Banshee. Trzeba przyznać, że zauważenie maszyny nie należało do najłatwiejszych zadań, jednak wśród fanów Grand Theft Auto znajdują się osoby, które potrafią dostrzec nawet sekundowe ujęcia prezentujące samochód stworzony na zlecenie Rockstar.

Sympatycy Grand Theft Auto potrafią wyłapać najmniejsze Easter Eggi związane serią Rockstar.

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z Rockstar:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/a-real-life-gta-online-car-seems-to-have-popped-up/1100-6475892/

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Rockstar North