Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.04.2020 09:38
gta 6
2767V

Aktor z GTA 5 prosi o zaprzestanie pisania clickbaitów dotyczących GTA 6

Aktor, który użyczył swojego głosu Michaelowi - jednemu z głównych bohaterów GTA 5 nie wytrzymał i krytycznie wypowiedział się na temat clickbaitów dotyczących GTA 6.

Ned Luke, aktor, który użyczył swojego głosu jednemu z głównych bohaterów - Michaelowi De Sancie - prosi fanów kultowej serii Rockstar Games, aby nie wierzyli i ekscytowali się clickbaitowymi treściami na temat GTA 6. Uważa, że większość informacji, które wylądowały w sieci są nieprawdziwe - zapewnia, że tym, czym będzie GTA 6, wie chwilowo tylko Rockstar Games.

Aktor podczas transmisji na żywo, w której wziął udział Shawn Fonteno (Franklin Clinton), powiedział:

[Fani - dop.red.] powiedzieli, że GTA VI będzie rozgrywało się w Vice City; jak ci ludzie zdobywają te wszystkie informacje o tym, gdzie co będzie? Ludzie, nie rozumiecie - nie wierzcie w nic, co widzicie w Internecie. Nie słuchajcie tych facetów - nie mają żadnych informacji wewnętrznych, to tylko przynęta na kliknięcia. A jeśli usłyszysz to od Rockstar, to już będzie wszystko wiadomo.

Do premiery GTA 6 jest na pewno bliżej, aniżeli dalej - gra powstaje już od dobrych kilkudziesięciu miesięcy, więc bardzo możliwe, że jeszcze w tym roku usłyszymy o produkcji oficjalnie od Rockstar Games. Premiera powinna odbyć się najpóźniej w przyszłym roku.

Warto zajrzeć na:

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Rockstar North