Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2020 19:01
GTA 6
1567V

GTA 6 czeka na PS5 i Xbox Series X? ICF przedstawia swoje prognozy

GTA 6 nadal nie zostało zapowiedziane, ale cała branża wyczekuje na premierę nowej gry Rockstar. Twórcy podobno nie zamierzają się śpieszyć i przyglądają się ruchom Sony oraz Microsoftu. Według najnowszych prognoz – Grand Theft Auto 6 zadebiutuje tuż po premierze PS5 i Xboksa Series X.

Gracze od dawna czekają na kolejny ruch Rockstar. Twórcy serii Grand Theft Auto zdecydowanie za długo nie ujawniają nowej przygody gangsterów, ale sytuacja może zmienić się w przeciągu następnych miesięcy.

GTA 6 czeka na PS5 i Xbox Series X?

Swoją najnowszą prognozę dotyczącą premiery GTA 6 przestawiło Intrepid Capital Funds – analitycy są przekonani, że produkcja nie trafi na rynek w następnych miesiącach, ponieważ Rockstar oraz Take-Two czekają na ruch Sony oraz Microsoftu.

Zdaniem ICF, GTA 6 zadebiutuje po premierze PS5 i Xboksie Series X, czyli dopiero pod koniec 2020 roku lub na początku 2021 roku. Specjaliści są przekonani, że Rockstar przygląda się ruchom producentów konsol, by zadbać o premierę w odpowiednim momencie – Grand Theft Auto 6 ma zapewnić oczekiwane wyniki dzięki ogromnemu zainteresowaniu konsolami nowej generacji.

Na oficjalne ruchy Rockstar musimy jeszcze zaczekać, jednak warto zwrócić uwagę, że kolejni analitycy oczekują debiutu gry pod koniec 2020 lub na początku 2021 roku. Możemy mieć nadzieję, że nie jest to przypadek, a Rockstar w przeciągu następnych miesięcy przedstawi graczom oczekiwane GTA 6.

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z Rockstar:

Tagi: Grand Theft Auto VI GTA 6 icf Intrepid Capital Funds Rockstar