Iza Łęcka Iza Łęcka 09.04.2020 12:37
Green Hell Creepy Jar art
582V

Green Hell z trybem kooperacji. Polacy świętują duży sukces i zapraszają na darmową aktualizację

Creepy Jar wciąż rozwija Green Hell, a najnowsza aktualizacja dodaje do produkcji oczekiwaną od dawna kooperację. Zadbanie o tryb się opłaciło, bowiem zyskał on uznanie graczy – tytuł osiąga bardzo dobre wyniki na platformie Steam.

Green Hell to produkcja skupiona na przetrwaniu w najtrudniejszych warunkach, w której deweloperzy wrzucają bohatera w samo serce wielkiego lasu deszczowego. Od ubiegłego roku fani gatunku mogli mierzyć się z niebezpieczeństwami na własną rękę, jednak w końcu w produkcji zawitała wyczekiwana aktualizacja, która dodaje kooperację.

Nowy tryb pozwala wspólnie budować bazy, pomagać znajomemu w usuwaniu pijawek czy też daje możliwość wspólnego gromadzenia surowców. Deweloperzy pomyśleli również o czacie do komunikacji, zmodyfikowali menu (łatwiejszy dostęp do kooperacji), poprawili modele postaci. Dodatkowo, dorzucono nowych lektorów, by wszyscy gracze nie brzmieli identycznie.

Green Hell z kooperacją i dobrym wynikiem

Mały pokaz kooperacji w Green Hell zobaczycie na poniższym materiale. Twórcy udostępnili zwiastun zapowiadający wspólną walkę o przetrwanie w wymagających warunkach, w których liczą się nasze zdolności i pomysłowość.

Creepy Jar od ubiegłego roku dba o grę pracując nad kolejnymi aktualizacjami, co spotyka się z przychylnością sympatyków survivalowych tytułów – wczoraj Green Hell było drugą najchętniej kupowaną produkcją na Steam, a na serwerach odnotowano ponad 7000 graczy. Polska produkcja wciąż utrzymuje dobrą dyspozycję i nadal znajduje się w TOP4 w zestawieniu globalnej sprzedaży platformy Valve.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Green Hell:

Źródło: Informacja prasowa: Galaktus PR

Tagi: Creepy Jar Green Hell kooperacja sprzedaż wyniki