Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.09.2019 21:40
Green Hell. Produkcja wychodzi z Early Access i dostaje tryb fabularny
840V

Green Hell. Produkcja wychodzi z Early Access i dostaje tryb fabularny

Produkcja studia Creepy Jar wyszła z fazy wczesnego dostępu. Do gry dodano między innymi tajemniczy wątek fabularny.

Minął ponad rok od wejścia gry Green Hell do Early Access. Polskie studio, Creepy Jar, od sierpnia poprzedniego roku, pracowało na 200% aby dotrzymać terminów i dostarczyć nam obiecany tryb fabularny. Po ponad roku prac, w końcu się udało.

Gracze, którzy byli posiadaczami gry od początku, dostawali częste aktualizację, które eliminowały błędy czy dodawały nową zawartość. Rodzime studio było bardzo zadowolone z postępu prac, cieszyli się również ogromnym odzewem ze strony graczy, którzy doradzali co zrobić aby było jeszcze lepiej. W końcu doczekaliśmy się oficjalnej premiery produkcji. Najnowsza, największa aktualizacja oprócz trybu fabularnego wprowadza również nowe zwierzęta, rośliny czy niestandardowe ustawienie poziomu trudności. Naszym głównym celem jest przeżyć oraz odnaleźć naszą ukochaną, kobietę o imieniu Mia. Gracze proszą się twórców o tryb coop - na razie studio jednak nie powiedziało, czy ma zamiar dodawać owy tryb do swojej produkcji.

Green Hell to symulator przetrwania przygotowany przez Creepy Jar. Jest to niezależne studio stworzone przez byłych deweloperów z warszawskiego Techlandu – autorzy pracowali nad takimi tytułami jak Dying Light, Dying Light: The Following, Dead Island, Dead Island: Riptide, Call of Juarez: The Cartel, Mad Riders, Nail’d, GTI Racing, Xpand Rally Xtreme. Zespół został założony w 2015 roku i wtedy to do formacji doszli autorzy takich produkcji jak Shadow Warrior, Shadow Warrior 2, Hard Reset, Juju, The Witcher 2, Silent Hill: Downpour, Bulletstorm, Sniper Ghost Warrior 2, Dogfight 1942. Grę można zakupić na platformie Steam w cenie 80 zł.

Warto zajrzeć:

Tagi: Creepy Jar Green Hell