Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.04.2020 11:25
Hatred
701V

Hatred na konsolach. Polskie studio kusi wizją portu kontrowersyjnej gry

Polskie studio Destructive Creations planuje ekspansję na Nintendo Switch. Wygląda na to, że już niedługo doczekamy się premiery portu kontrowersyjnego Hatred - właśnie na konsoli Nintendo.

Destructive Creations opublikowało w ostatnich godzinach wpis na swoim facebookowym profilu, który wskazuje na to, że Hatred zmierza na Switch. Obrazek wrzucony na Facebooka polskiego studia możecie zobaczyć poniżej. Obrazek został okraszony wpisem:

"Coś zostanie niedługo wydane. Czy zgadniecie co to będzie?"

W tle Nintendo Switcha widzimy oczywiście grafikę z Hatred. Mówimy tu o grze, która wywołała niemałe kontrowersje w momencie premiery ze względu na ogromną brutalność i tematykę: w Hatred wcielamy się w uzbrojonego maniaka, który zabija nie tylko próbujących walczyć z nim policjantów, ale przede wszystkim cywilów.

Nie wiemy jescze, kiedy Hatred trafi na Nintendo Switch. Pozostaje zatem czekać na ogłoszenie ze strony Destructive Creations. Poniżej znajdziecie trochę gameplayu z Hatred w funkcjonującej już na rynku wersji pecetowej. Przypominam, że cały czas gra nie dorobiła się konwersji na PS4 i XOne.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Destructive Creations Hatred