Iza Łęcka Iza Łęcka 09.04.2020 10:01
Corona Zombies z pełną prezentacją zombie
946V

Corona Zombies na pełnym zwiastunie. Parodia horroru mierzy się z druzgocącymi opiniami

„Corona Zombies” to pierwszy film podejmujący temat globalnej pandemii, z którą aktualnie mierzy się cały świat. Produkcja z pogranicza horroru i komedii nie zaskakuje poziomem - sprawdźcie najnowszy zwiastun.

Świat mierzy się z globalnym kryzysem, który odciska swoje piętno na niemal wszystkich branżach. Utrudnione warunki życia nie powstrzymały twórców do nakręcenia filmu „Corona Zombies”, który podejmuje temat aktualnej pandemii. Full Moon Features wydaje się być ślepe na krytyczne komentarze i zamierza już 10 kwietnia zapewnić produkcję w VOD.

Zwiastun Corona Zombies potwierdza wątpliwą jakość produkcji

Najnowszy zwiastun „Corona Zombies” przedstawia jedną z wersji powstania i rozwoju pandemii – nie brakuje naukowców, nietoperzy, a nawet swoje kilka sekund otrzymuje prezydent Stanów Zjednoczonych. Film jest typową propozycją kina klasy B, twórcy otrzymali znikomy budżet, jednak producent najpewniej liczy na łatwy zarobek korzystając z kontrowersyjnego tematu.

„Corona Zombies” zapewne nikogo nie przestraszy, a wywoła raczej falę śmiechu połączoną z politowaniem. Już przyglądając się najnowszemu materiałowi można dojść do wniosku, że fabuła nie będzie zbyt rozbudowana, a wykorzystane efekty i charakteryzacja nikogo nie zachwycą. Można jednak przypuszczać, że film osiągnie zamierzony sukces – obecnie cały świat żyje problemem kolejnych zachorowań na COVID-19. Nie jestem jednak przekonana, czy prezentowanie pełnego zwiastuna było najlepszym rozwiązaniem. Tę wątpliwą przyjemność moglibyśmy sobie pozostawić już na sam seans...

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Corona Zombies film trailer zwiastun