Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2020 19:09
Cyberpunk 2077 V główny bohater
832V

Cyberpunk 2077 zmierza w dobrym kierunku. Premiera we wrześniu nie jest zagrożona

CD Projekt potwierdził kapitalne wyniki w 2019 roku, ale Adam Kiciński, prezes firmy, wypowiedział się na temat aktualnej sytuacji. Deweloperzy już od 3 tygodni pracują zdalnie, ale udaje im się rozwijać Cyberpunka 2077 i gra ma trafić na rynek w terminie.

Cyberpunk 2077 to jedna z największych tegorocznych premier, która nie zadebiutowała w pierwotnym terminie. CD Projekt RED musiał opóźnić debiut – aktualna data premiery to 17 września 2020 roku.

Twórcy jednak od trzech tygodni muszą rozwijać tytuł ze swoich domów. Przez pracę zdalną opóźniono już premiery kilku gier, ale wiele na to wskazuje, że akurat w przypadku Cyberpunka 2077 nie musimy obawiać się kolejnego opóźnienia.

W sprawie gry wypowiedział się Adam Kiciński, który zaznaczył, że deweloperzy rozwijają tytuł i zmierzają do wrześniowej premiery:

„Motywacji nam nie brakuje, posiadamy też wszelkie narzędzia do zdalnej pracy. Działamy tak już od ponad 3 tygodni i jak na razie efekty pokazują, że jesteśmy w stanie prowadzić wszystkie działania bez większych zawirowań. Dlatego nasze plany się nie zmieniły i energicznie kontynuujemy przygotowania do wrześniowej premiery Cyberpunka”

Trudno powiedzieć, jak będzie wyglądać sprawa fizycznej dystrybucji, ale możemy mieć nadzieję, że do września sytuacja na świecie zostanie opanowana i każdy gracz będzie mógł w tym terminie chwycić w dłonie pudełkowe wydanie Cyberpunka 2077.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z CD Projekt RED:

Źródło: https://www.cdprojekt.com/pl/media/aktualnosci/cd-projekt-podsumowuje-2019-rok/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077