Iza Łęcka Iza Łęcka 07.04.2020 08:36
Buster Sword Final Fantasy VII Remake
761V

Buster Sword z Final Fantasy VII Remake dla każdego. Fan tworzy gigantyczne miecze przeznaczone do sprzedaży

Od najbliższego piątku wielu graczy wyruszy w niezapomnianą podróż wypełnioną nostalgią. Fani przygotowujący się na Final Fantasy VII Remake mogą zapoznać się z klimatycznym projektem – jeden z graczy tworzy Buster Swordy, które następnie udostępnia do sprzedaży.

Final Fantasy VII Remake zadebiutuje w najbliższy piątek, ale już teraz możecie zapoznać się z naszą recenzją – Roger spędził z tytułem kilkadziesiąt godzin i podzielił się swoimi wrażeniami z wielkiego powrotu ulubionych bohaterów.

Najwięksi fani uniwersum Square Enix mogą sięgnąć po wykuty w drukarce 3D Buster Sword, który został stworzony bazując na projekcie broni Clouda z Final Fantasy VII Remake – autor dopasował rozmiar repliki miecza, zadbał o odwzorowanie charakterystycznego malowania oraz stworzył miejsce na materie. Klimatyczny gadżet jest sprzedawany za 400 dolarów klientom z USA i Kanady. Mieszkańcy pozostałych kontynentów muszą przygotować 470 dolarów. Istnieje również możliwość zamówienia wersji „zrób to sam” – za 200 dolarów otrzymacie miecz do złożenia ze wszystkimi elementami.

Choć cena opiewa na blisko 2000 zł, a replika nie należy do grona najtańszych dodatków z gier, Buster Sword może cieszyć się popularnością nie tylko wśród zagorzałych fanów uniwersum Square Enix, ale i cosplayerów, którzy wykorzystają go podczas swoich nowych prezentacji. Trzeba przyznać, że premiera wyczekiwanego remake'a może zwiększyć zainteresowanie gadżetem.

Sprawdźcie inne informacje o grze:

Źródło: https://www.dualshockers.com/final-fantasy-vii-buster-sword-3d-printed-scwhiftyprops-etsy

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix