Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2020 15:00
Bioshock z BioShock: The Collection
1563V

Borderlands Legendary Collection i BioShock: The Collection w Polsce. Znamy ceny i szczegóły zestawów

Sympatycy pudełek mogą szykować pieniądze na dwa kolejne zestawy przygotowane z myślą o Nintendo Switchu. W Polsce bez problemu kupimy Borderlands Legendary Collection i BioShock: The Collection – znamy szczegóły obu zestawów.

Nintendo w ubiegłym miesiącu zaprezentowało szereg gier zmierzających na Nintendo Switcha i na liście pojawiły się zestawy stworzone przez wewnętrzne zespoły 2K. Gracze mogą liczyć na między innymi Borderlands Legendary Collection oraz BioShock: The Collection i dzisiaj możemy potwierdzić, że pudełka z obu pakietów trafią do Polski.

W Borderlands Legendary Collection znajdziemy 3 gry (Borderlands: Game of the Year Edition, Borderlands 2, Borderlands: The Pre-Sequel) z szeregiem dodatków i na podobny pakiet mogą liczyć klienci BioShock: The Collection, ponieważ w zestawie również znalazły się 3 produkcje (BioShock Remastered, BioShock 2 Remastere, BioShock Infinite: The Complete Edition) oraz rozszerzenia.

Zestawy trafią do Polski 29 maja i w obu sytuacjach otrzymamy wyłącznie angielskie wersje językowe. Borderlands Legendary Collection i BioShock: The Collection są już dostępne w pierwszych sklepach i klienci muszą przygotować 169,99 zł.

Bioshock i Borderlands Switch

Sprawdźcie kolejne wiadomości dotyczące Nintendo:

Źródło: Informacja prasowa Cenega

Tagi: Bioshock: The Collection Borderlands Legendary Collection cena cenega zawartość