Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.04.2020 11:53
Apex Legends
849V

Apex Legends. Zajawka dostępnych od dzisiaj atrakcji. Tryb Hordy i inne nowości

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami od dzisiaj zaczyna się wydarzenie The Old Ways w Apex Legends. Deweloperzy i EA zapraszają do zabawy, ujawniając przy okazji nowy materiał wideo.

W Apex Legends wystartuje dziś wydarzenie "The Old Ways". Nowością jest tutaj przede wszystkim zapewnienie stałego trybu Duos dla zainteresowanych takim modułem graczy (w Duos walczymy w 2-osobowych zespołach, a nie jak domyślnie w 3-osobowych grupach). Tryb Duos zostanie już w Apex Legends na stałe, zgodnie z prośbami wielu fanów.

W trakcie wydarzenia The Old Ways możemy oprócz pozyskania nowych gadżetów zwiedzić najbardziej odległe zakątki mapy World's Edge i podjąć się wykonania Prób Bloodhounda, czyli wziąć udział w czymś w rodzaju trybu Hordy, gdzie będziemy współpracować z trzema postaciami w ramach niewielkiej areny.

W aktualnym wydarzeniu The Old Ways będziemy mogli bawić się aż do 21 kwietnia 2020 r. Poniżej znajdziecie filmik promujący bieżące atrakcje. Wydarzenie rozpocznie się dzisiaj wieczorem (prawdopodobnie ok. godziny 19:00).

Warto również sprawdzić:

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment