Iza Łęcka Iza Łęcka 03.04.2020 11:36
Final Fantasy VII Remake walka
1349V

Final Fantasy VII Remake na ostatecznym zwiastunie. Efektowne sceny wisienką na torcie

Square Enix opublikowało „Finalny” zwiastun Final Fantasy VII Remake. Materiał przygotowujący na premierę pokazuje wiele nowych scen – rzucono kilkoma zajawkami wydarzeń, które sprawiają, że wyczekiwanie na grę będzie jeszcze trudniejsze.

Za tydzień o tej porze będziemy wyczekiwać na kurierów lub wiadomości o dostarczeniu przesyłek do paczkomatów. Do premiery Final Fantasy VII Remake pozostał już tylko tydzień, a Square Enix, podbudowując oczekiwanie, opublikowało ostateczny zwiastun przygotowujący graczy na debiut odświeżonej przygody Clouda.

Japoński wydawca pokazuje wiele scen, wśród których nie brakuje zupełnie nowych ujęć – deweloperzy wyraźnie chcą poruszyć wiernych fanów. Nie wiemy, jak bardzo Final Fantasy VII Remake różni się od oryginału, ale możemy podejrzewać, że twórcy w wielu miejscach pokusili się o kilka zmian, które zaskoczą graczy.

Final Fantasy VII Remake nie zapewni pełnej historii z Final Fantasy VII, a Square Enix zapowiedziało, że gra może być traktowana jako osobna,samodzielna historia. W konsekwencji sympatycy nie muszą obawiać się akcji „uciętej” w połowie – tytuł otrzyma end-game.

Sprawdźcie inne informacje o grze:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix trailer zwiastun