Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge na nowym ujęciu. Scorpion rozpoczyna zemstę

Scorpion podejmuje wymagające wyzwanie na nowym fragmencie z „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge”. Podczas poszukiwania swojego największego wroga, tytułowy wojownik zmierzy się z kilkoma brutalnymi przeciwnikami.
„Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge” będzie dostępne w cyfrowej dystrybucji od przyszłego tygodnia, a dla Warner Bros. do znakomity moment na dalsze zachęcanie fanów serii do produkcji. Na przedstawionych w najnowszym materiale ujęciach pierwsze skrzypce gra główny bohater filmu, który rozpoczyna swoją zemstę.
Scorpion prezentuje się całkiem przyzwoicie, korzysta ze swoich klasycznych ruchów, a przedstawiony fragment potwierdza – w „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge” poleje się krew. Już wcześniej Ed Boon potwierdził, że animacja będzie przeznaczona dla dorosłych.




Dbając o zadowalającą jakość produkcji, twórcy serii Mortal Kombat dołożyli swoją cegiełkę do przygotowania „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge” - wszystkie ruchy, specjalne ciosy oraz zachowania zawodników zostały dopasowane do realiów uniwersum. Możemy liczyć, że w serii „Legends” pojawią się również kolejne historie, które przedstawią opowieści nowych bohaterów.
Sprawdźcie naszą publicystykę: