Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2020 18:15
Grounded
1283V

Inside Xbox powraca. Microsoft omówi specyfikację Xboksa Series X i pokaże gry na Xboksa One

Microsoft zapowiedział właśnie nową edycję Inside Xbox. Podczas wydarzenia poznamy nowe szczegóły gier zmierzających na Xboksa One. Na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun i możemy szykować się na wydarzenie.

Microsoft zapowiedział nowy Inside Xbox. Wydarzenie odbędzie się już jutro i pozwoli graczom zapoznać się z nowymi produkcjami zmierzającymi na Xboksa One. Amerykańska korporacja nie zamierza przynajmniej aktualnie zdradzać kolejnych szczegółów dotyczących Xboksa Series X, ale podczas wydarzenia Jason Ronald omówi niedawno ujawnioną specyfikację. Nie możemy w tej sytuacji liczyć na szereg nowych szczegółów, ale firma na pewno zadba, by przedstawione wcześniej konkrety zostały lepiej zrozumiane.

Na Inside Xbox zobaczymy nowe materiały z Grounded, Gears Tactics, Sea of Thieves, poznamy nowe produkcje zmierzające do Xbox Game Pass oraz firma przygotowała „kilka niespodzianek” od między innymi ID@Xbox.

Inside Xbox rozpocznie się o 23:00 i będzie trwać 40 minut. Następnie odbędzie się prezentacja Grounded – twórcy pokażą czysty gameplay z kampanii single-player.

Sprawdźcie także:

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/04/06/april-2020-inside-xbox-announce/

Tagi: inside xbox Microsoft Xbox Xbox One