Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.04.2020 11:46
Mount and Blade II
1182V

Mount and Blade II z problemami technicznymi. Codzienne patche i pierwsza recenzja

Mount & Blade II: Bannerlord doczekało się już premiery w formie Wczesnego Dostępu. Jak łatwo się domyślić gra ma sporo problemów technicznych.

Mount & Blade II: Bannerlord pojawiło się w sprzedaży w formie Early Access w formie dalekiej od ideału. Gracze, którzy już skusili się na zakup narzekają na często występujące zawieszanie. Na szczęście deweloperzy od premiery praktycznie codziennie wydają patche - póki co opublikowano już 7 łatek. Autorzy zapowiadają już kolejne patche, które mają w najbliższych dniach uzdrowić sytuację.

Pomimo błędów technicznych społeczność graczy wydaje się być zadowolona z Mount & Blade II: Bannerlord. To głównie fani pierwszej odsłony serii, którzy spodziewali się pewnych niedogodności na starcie, tak jak w przypadku premiery Mount & Blade. Aż 85% recenzji Mount & Blade II: Bannerlord na Steam ma pozytywny wydźwięk.

Mocną, pierwszą ocenę Mount & Blade II: Bannerlord zgarnęło też od redakcji VG247. Serwis wystawił grze 4/5, zachwycając się połączeniem motywów z RPG-a i gry akcji.  W grze występuje wiele bugów, ale tytuł już teraz ma wielki potencjał do rozwoju (m.in. przez obsługę modów). 

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://www.vg247.com/2020/04/03/mount-and-blade-2-bannerlord-review/

Tagi: Mount Mount & Blade II: Bannerlord TaleWorlds