Iza Łęcka Iza Łęcka 06.04.2020 11:24
Kapitan Ameryka Wojna bohaterów
1652V

MCU w HBO GO. Filmy Marvel Cinematic Universe wracają na serwery

Kilka kinowych produkcji uniwersum Marvela powraca do HBO GO. Widzowie mogą szykować się na szereg powracających premier, dzięki którym będziemy mogli ponownie przeżyć przygody kultowych bohaterów MCU. Sprawdźcie o jakich filmach mowa.

Filmy z Marvel Cinematic Universe były dotychczas dostępne na platformie Netflix i w HBO GO, jednak wraz z debiutem Disney+ korporacja Myszki Miki sukcesywnie ograniczała subskrybentom innych platform dostęp do superbohaterskich historii. Jak się jednak okazuje, do HBO GO wracają znane filmy już w kwietniu.

Kwietniowa lista nowości dostępnych na HBO GO nie zawierała produkcji MCU, ale już wkrótce ponownie będziemy mogli zatopić się w przygodach Iron Mana i Kapitana Ameryki:

  • „Iron Man” - 10 kwietnia
  • „Iron Man 2” - 10 kwietnia
  • „Iron Man 3” - 10 kwietnia
  • „Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie” - 17 kwietnia
  • „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz” - 17 kwietnia
  • „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” - 17 kwietnia

Wiele na to wskazuje, że w kolejnych tygodniach również możemy się spodziewać kolejnych filmów. Chociaż debiuty najnowszych produkcji MCU zostały przesunięte, sympatycy komiksowych ekranizacji będą mogli powrócić do znanych już dobrze hitów i przygotować się na emocje na wielkim ekranie.

Już teraz na HBO GO zobaczycie: „Avengers: Koniec gry”, „Kapitan Marvel” i „Spider-Man: Daleko od domu”.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/filmy-mcu-online-w-hbo-go-iron-man-kapitan-ameryka-premiery-platforma-streamingowa-1585994174

Tagi: hbo go Marvel Cinematic Universe mcu