Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.04.2020 10:42
Mark Wehlberg
686V

Nathan Drake (Nolan North) uwielbia Marka Wahlberga, ale nie widzi go w roli Sully'ego w filmie Uncharted

Aktor, który wcielił się w Nathana Drake'a w grach od Naughty Dog oznajmił, że Mark Wahlberg nie pasuje mu do roli Sully'ego.

Film Uncharted nie ma łatwego życia - w adaptacji często zachodziły zmiany na najwyższych szczeblach, co powodowało ogromne opóźnienia. Kiedy już udało się dogadać i dopiąć najważniejsze sprawy na ostatni guzik, prace na planie zostały zawieszone z powodu koronawirusa - krótko mówiąc, na wyczekiwaną ekranizację poczekamy sobie jeszcze ładne kilkanaście miesięcy (niepotwierdzona data premiery jest zapowiedziana na październik 2021 roku).

Całą sytuację skomentował Nolan North, aktor, który wcielił się w grach Naughty Dog w Nathana Drake'a - głównego bohatera marki. Oznajmił on, że zdecydowanie bardziej czeka na serial The Last of Us, aniżeli film Uncharted. Według mężczyzny, zrobienie serialu na podstawie gry jest łatwiejsze, niż stworzenie filmu na podstawie gry.

Dodał także, że nie widzi Marka Wahlberga, popularnego amerykańskiego aktora, w roli Sully'ego - najlepszego przyjaciela Nathana.

Kocham Marka Wahlberga, ale nie widzę go jako Sully'ego. Po prostu nie widzę go jako Sully'ego.

A czy Wy widzicie Marka Wahlberga w roli Sully'ego?

Warto zajrzeć na:

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: Mark Wahlberg nathan drake uncharted