Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2020 20:11
Spider-Man 3
1224V

Prace nad Spider-Man 3 ruszą w lipcu. Historia będzie „absolutnie szalona”, a Uncharted ma bardzo mało czasu

„Spider-Man 3” nie może czekać, więc już w lipcu Tom Holland trafi na plan i rozpocznie nagrywanie kolejnego filmu z Marvel Cinematic Universe. Oznacza to, że ekipa odpowiedzialna za „Uncharted” ma bardzo mało czasu na przygotowanie filmu.

Wczoraj otrzymaliśmy wstępne informacje dotyczące filmu z serii Spider-Man, za który będzie odpowiadać Sony, a już teraz Tom Holland potwierdził szczegóły „Spider-Man 3”. Jest to zupełnie inna produkcja, która posiada datę premiery – opowieść ma trafić na wielki ekran 16 lipca 2021 roku.

Spider-Man 3 będzie „absolutnie szalony”

Aktor wcielający się w tytułowego bohatera potwierdził, że prace na planie „Spider-Mana 3” ruszą w lipcu. Oznacza to, że zespół odpowiedzialny za „Uncharted” ma zaledwie 2-3 miesiące na stworzenie filmu – wkrótce ma ruszyć przygotowanie przygody Nathana Drake'a.

Tom Holland wspomniał, że jest „bardzo szczęśliwy” z prac nad nowym filmem z Marvel Cinematic Universe, a samą historię aktor opisał jako „absolutnie szaloną”. Widzowie mogą również liczyć na powrót MJ – Zendaya Coleman ponownie wcieli się w Michelle Jones.

Aktualnie oczywiście nie możemy liczyć na konkrety dotyczące produkcji, jednak jedno jest pewne – Holland musi szykować się na bardzo intensywne miesiące.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.ign.com/articles/spider-man-3-mcu-tom-holland-july-2020-filming-zendaya

Tagi: spider-man spider-man 3 Tom Holland