Iza Łęcka Iza Łęcka 03.04.2020 10:03
Dom z papieru 3/4 ekipa
759V

Dom z papieru 4 już dostępny na Netflixie. Podsumowanie wydarzeń z 3. sezonu zachęca do premiery

Netflix zaprasza na czwarty sezon „Domu z papieru”. Najnowsze odcinki są już dostępne na serwerach, choć przed rozpoczęciem warto sprawdzić podsumowanie wcześniej zaprezentowanych wydarzeń. Przed widzami konkretna, emocjonująca dawka informacji.

Wczoraj Nairobi komentowała plotki i spekulacje dotyczące fabuły serialu, tymczasem już dzisiaj na serwerach platformy zawitały najnowsze odcinki „Domu z papieru”. Hiszpański serial cieszy się niesłabnącą popularnością – z okazji jednej z największych premier tego miesiąca w katalogu usługi i zachęcenia nowych widzów do serialu, twórcy przypominają najważniejsze wydarzenia ubiegłego roku – trzeci sezon obfitował w sporo wątków i niemało zwrotów akcji.

Serial posiada spore grono sympatyków, a scenarzyści w każdym sezonie starali się zapewnić niesłabnące tempo i mocne zakończenia kolejnych części. Jak będzie więc tym razem i czy ekipa Profesora wyjdzie z opresji cało?

„Dom z papieru 4” jest już dostępny na Netflixie, a wkrótce na portalu będziecie mogli zapoznać się z naszą recenzją. Dotychczas przedstawiciele giganta SVOD nie potwierdzili, czy zamierzają kontynuować serial oraz czy możemy liczyć na ewentualne spin-offy.

Na naszym serwisie sprawdzicie również nasze teksty dotyczące filmów i seriali:

Źródło: YouTube.com

Tagi: dom z papieru 3 dom z papieru 4 Netflix