Iza Łęcka Iza Łęcka 02.04.2020 12:35
Dom z papieru 4 Nairobi
961V

Dom z papieru 4 i spiskowe teorie fanów. Nairobi komentuje pomysły

„Dom z papieru” już jutro powróci na Netflix, dlatego też platforma przygotowuje widzów na wielką premierę. W najnowszym materiale Nairobi mierzy się z teoriami fanów konfrontując się z najbardziej wymyślnymi pomysłami.

Netflix ma asa w rękawie i w kwietniu nie zawaha się go użyć. Ekipa do zadań specjalnych i misji niemożliwych ponownie zawita na serwerach platformy – po niepokojącym zakończeniu trzeciej odsłony, tym razem widzowie oczekują czwartego sezonu pełnego emocji.

Dom z papieru 4 i spiskowe teorie fanów

Zakończenie ostatniego sezonu wzbudziło niemałe wzburzenie wśród fanów serialu. Przed samą premierą „Domu z papieru” 4 aktorka Alba Flores, wcielająca się w Nairobi, komentuje wszystkie teorie spiskowe dotyczące fabuły. Co stanie się z ekipą Profesora? Jakie będą dalsze losy bohaterów? Nieco z przymrużeniem oka, aktorka w zabawny sposób odpowiada na najciekawsze pomysły widzów.

Na co będziemy mogli liczyć tym razem? Scenarzyści najpewniej dokończą kilka wątków rozpoczętych we wcześniejszych odcinkach, jednak nie zabraknie nieoczekiwanych zwrotów akcji. Start serialu już 3 kwietnia – niewątpliwie najnowszy sezon „Domu z papieru” to jedna z kluczowych premier Netflixa w kwietniu. Pełen pakiet produkcji debiutujących w tym miesiącu na platformie możecie również sprawdzić na naszym serwisie.

Na naszym serwisie sprawdzicie również nasze teksty dotyczące filmów i seriali:

Źródło: YouTube.com

Tagi: dom z papieru La Casa de Papel Nairobi netflix