Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.04.2020 20:29
Fallout 76 steam
2261V

Fallout 76 za darmo na Steam dla klientów Bethesdy. Firma ujawniła promocję

Fallout 76 w przyszłym tygodniu wyląduje na platformie Valve i niektórzy gracze mogą zgarnąć tytuł za darmo. Wystarczy posiadać wcześniej kupioną wersję na platformie Bethesdy – firma zdradziła szczegóły promocji.

Fallout 76 dopiero w przyszłym tygodniu wyląduje na platformie Valve. Wersja na Steam zadebiutuje 14 kwietnia – w tym samym dniu wszyscy gracze (PlayStation 4, Xbox One, PC) zapoznają się z rozszerzeniem Wastelanders.

Bethesda ujawniła ciekawą promocję – jeśli kupiłeś Fallout 76 w sklepie Bethesdy, to możesz odebrać darmowe wydanie gry na Steam. Promocja trwa do 13 kwietnia i zainteresowani muszą po prostu połączyć dwa konta (Bethesda+Steam).

To nie koniec pozytywnych informacji, ponieważ nawet jeśli kupicie Fallout 76 bezpośrednio na Steam, to zgarniecie za darmo pakiet Fallout Classic Collection, czyli zestaw zawierający Fallouta 1, Fallouta 2 i Fallout Tactics. Oferta będzie także dostępna dla graczy, którzy przeskoczą z Bethesdy na Steam.

Twórcy wspominają także, że gracze nie otrzymają możliwości przenoszenia atomów i członkostwa Fallout 1st pomiędzy platformami – choć warto podkreślić, ze łatwo przerzucimy swoje postępy. Bezpłatnego Fallout 76 odbierzecie na specjalnej witrynie.

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://fallout.bethesda.net/pl/article/3ltxG5KFODDNjcNs49uThq/fallout-76-special-steam-offers

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios fallout 76 PC steam