Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.03.2020 13:50
Fallout 76
477V

Fallout 76 Wastelanders znów opóźnione. Bethesda tłumaczy się koronawirusem

Rozszerzenie Wastelanders, które zapewni w Fallout 76 żywych NPC-ów (wcześniej w grze spotykaliśmy tylko roboty w roli NPC-ów) zostało już raz opóźnione (dodatek miał pojawić się pod koniec 2019 roku). Niestety konieczne jest kolejne odłożenie terminu premiery.

Dopiero co oglądaliśmy świeży gameplay z Wastelanders w Fallout 76 (podczas imprezy PAX East 2020). Pandemia koronawirusa pokrzyżowała jednak plany Bethesdy.

Firma tłumaczy się że koronawirus przeszkodził w finalnej fazie testów rozszerzenia Wastelanders. Pracownicy Bethesdy muszą pracować zdalnie, ze swoich domów, a przejście na taki tryb pracy wydłużyło cały proces.

Na szczęście opóźnienie nie jest duże. Zamiast 7 kwietnia rozszerzenie Wastelanders zostanie wprowadzone do Fallout 76 14 kwietnia 2020 r.

"Nowa data premiery to 14 kwietnia. Zrobiliśmy wszystko w naszej mocy, by ograniczyć opóźnienie. (...) Wiemy, że to stresujący czas i chcemy możemy podziękować wam za wsparcie i pomoc. Jesteśmy zachwyceni tak niesamowitą społeczności, która trwa z nami nawet w trudnych chwilach. To znaczy dla nas bardzo wiele" - czytamy w komunikacie wydawcy.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios fallout 76