Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.01.2020 10:05
Wastelanders
1382V

Fallout 76. Wastelanders zapełnia pustkowia NPC-ami. Bethesda zaprasza do testów

Czy wielka aktualizacja Wastelanders odmieni w końcu oblicze Fallout 76? Jest na to spora szansa, bo w ramach nowinek mamy otrzymać przede wszystkim ludzkich NPC-ów i rozbudowane dialogi.

Bethesda dochodzi powoli do końca prac nad aktualizacją Wastelanders do Fallout 76

Mamy tu do czynienia z dodatkiem potencjalnie odmieniającym charakter zabawy w grze, bo na pustkowia wpuszczeni zostaną wreszcie postacie NPC (wcześniej mogliśmy nawiązywać interakcje wyłącznie z robotami i oczywiście z innymi graczami).

Wygląda na to, że Bethesdzie zostało teraz tylko dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Firma zacznie zapraszać od 17 stycznia wybrane osoby bawiące się na PC do testowania Wastelanders. W tym okresie będzie można wypróbować wczesną wersję nowej zawartości.

Już teraz można zapisywać się do tej fazy testów. Bethesda zaznacza jednak, że przyjęte do nich zostanie tylko kilkaset osób - przede wszystkim najbardziej aktywne i doświadczone osoby ze społeczności fanów gry. Wiadomo, że tacy gracze nie będą mogli dzielić się wrażeniami z rozgrywki w Wastelanders - do milczenia na ten temat zobowiązuje umowa, którą trzeba zaakceptować przy zapisywaniu się do testów.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy aktualizacja Wastelanders zostanie udostępniona w finalnym wydaniu w Fallout 76. Czekamy na informacje na ten temat od Bethesdy. Rozszerzenie ma być darmowe.

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios fallout Fallout 76 wastelanders