Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.01.2020 17:00
Fallout 76
725V

Bethesda oddaje przedmioty, które stracili gracze w wyniku błędów w Fallout 76

Bethesda ogłosiła, że problem ze znikającymi przedmiotami został rozwiązany - zaginione itemy zostały przywrócone graczom.

Bethesda dotrzymuje słowa - mimo słabej premiery Fallout 76 i złym opiniom wśród krytyków, jak i graczy, amerykańskie studio nadal naprawia błędy i dodaje nową zawartość do swojej gry.

23 grudnia 2019 roku Bethesda oznajmiła, że zajmuje się problemem, w którym większość graczy straciła cenne przedmioty ze swojego ekwipunku. Amerykanie poprosili każdego gracza dotkniętego błędem do zgłoszenia wymaganego formularza. Dopiero teraz, miesiąc po pierwszych zgłoszeniach, Bethesda ogłosiła, że udało się rozwiązać problem.

Użytkownicy Reddit, grający w Fallout 76 oznajmili, że zaczęli odzyskiwać przedmioty, które stracili w okresie świąt. Potem Bethesda w swoim oficjalnym komunikacie powiedziała, że w celu zastąpienia skradzionych itemów była zmuszona podwoić liczbę niektórych splądrowanych przedmiotów. W ramach przeprosin, każdy gracz dostał bezpłatne atomy, które mogą być używane do kupowania przedmiotów w sklepie Fallout 76.

Fallout 76 zadebiutował 14 listopada 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Warto przeczytać:

Źródło: gamerant.com

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios fallout 76