Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2020 22:30
Metro Exodus
1379V

Metro Exodus z rabatem 50%. Seria Metro w dużej promocji

Metro Exodus było pierwotnie dostępne wyłącznie na Epic Games Store (PC), ale po rocznej ekskluzywności produkcja wylądowała na Steam. Teraz gra wylądowała w dużej promocji i jest to świetny moment na zapoznanie się z przygodą.

W ubiegłym roku byliśmy świadkami wielkiej burzy spowodowanej ekskluzywnością Metro Exodus na Epic Games Store. Na szczęście gra jest już dostępna również na Steam i teraz możecie skorzystać z dużej promocji całej serii na platformie Valve.

Metro Exodus zostało przecenione aż o 50% i jest to naprawdę dobry moment na poznanie historii – za zaledwie 84,50 zł otrzymacie szansę ukończenia zdecydowanie najlepszej odsłony z całego uniwersum, która prawdopodobnie przedstawia kierunek dla całej serii. 4A Games nie potwierdziło swojego kolejnego projektu, ale jeszcze przed wydaniem najnowszej części, deweloperzy wspominali, że zamierzają rozwijać serię Metro.

W ofercie znajdziecie także pozostałe gry z uniwersum, a nawet możecie sięgnąć po wielki pakiet zawierający przygody oraz rozszerzenia.

Promocja na serię Metro

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/oferta-dnia-na-steamie-last-epoch-i-seria-metro/

Tagi: 4A Games Deep Silver metro Metro Exodus promocja steam