Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2020 14:02
PS4 Pro Sony
4177V

PS4 Pro w świetnej cenie. Zestaw z God of War, The Last of Us i Fortnite

Gracze mogą skorzystać z nowej promocji na PS4 Pro. Wypasiona wersja PlayStation 4 trafiła do nowej oferty, dzięki której nie tylko kupicie urządzenie w lepszej cenie, ale także otrzymacie w zestawie dwie gry oraz pakiet do Fortnite.

Świat mierzy się z pandemią, więc sklepy zachęcają do kupowania między innymi konsol oraz gier, by zainteresowani nie wychodzili z domów, a cieszyli się elektroniczną rozrywką we własnych salonach. Najnowsza promocja pozwala sięgnąć po PS4 Pro w znacznie lepszej cenie. Sprzęt to w zasadzie dobry pakiet na start.

PS4 Pro 1TB Fortnite Neo Versa Bundle + The Last of Us + God of War – 1399 zł

Jak widać zestaw jest interesujący, ponieważ nie tylko otrzymujemy w tym wypadku sprzęt z rabatem sięgającym 500 zł, ale dodatkowo możemy zapoznać się z dwoma kapitalnymi grami. W swoim czasie odświeżony The Last of Us był najlepiej ocenianym tytułem na PS4, a God of War rządziło w 2018 roku. Pakiet zawiera także zestaw skórek do Fortnite, więc młodsi gracze na pewno chętnie skorzystają z między innymi nowego wyglądu bohatera.

Taki pakiet na pewno pomoże przetrwać kilka dodatkowych dni, a już jutro będziecie mogli nabyć kilka świetnych gier w świątecznej promocji. Jeśli możecie – zostańcie w domach i po prostu grajcie.

Sprawdźcie aktualne promocje:

Źródło: https://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-pro-1tb-fortnite-neo-versa-bundle-the-last-of-us-god-of-war.bhtml

Tagi: Fortnite god of war promocja ps4 ps4 pro Sony the last of us