Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2020 21:24
Dom z papieru Netlfix
1723V

Dom z papieru z własną serią ubrań w Polsce. Fani serialu Netflix odświeżą garderoby

„Dom z papieru” jest niezwykle popularny w naszym kraju, więc nic dziwnego, że kolejna firma zamierza wykorzystać atrakcyjność produkcji platformy Netflix. Pull&Bear zapowiedział przygotowanie ekskluzywnej kolekcji, która będzie dostępna w dniu premiery najnowszego sezonu serialu.

W najbliższy piątek odbędzie się premiera czwartego sezonu „Domu z papieru”. Produkcja platformy Netflix to jeden z największych hitów, który od początku cieszy się ogromną popularnością, więc Pull&Bear postanowił wykorzystać okazję. Hiszpańska marka odzieżowa przygotowała specjalną kolekcję ubrań dla wiernych fanów ekipy profesora.

Dom z papieru z własną serią ubrań w Polsce

Pull&Bear potwierdził przygotowanie „ekskluzywnej kolekcji” z „Domu z papieru”, która jednak będzie dostępna dopiero od 3 kwietnia – w tym dniu debiutuje czwarty sezon serialu. Na dobry początek otrzymaliśmy jedynie zwiastun, który pozwala spojrzeć na między innymi bluzy oraz koszulki z napisem „Bella Ciao”.

Nie jestem specjalnie zaskoczony tą kolekcją, a raczej faktem, że pojawia się dopiero teraz... Choć może to dobra wiadomość i Netflix faktycznie nie zakończy „Domu z papieru” na czwartym sezonie? Przekonamy się już wkrótce.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: Pull&Bear

Tagi: Dom z papieru netflix pull&bear ubrania