Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2020 14:02
Call of Duty: Modern Warfare Remastered 2
1689V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered 2 w kodzie Modern Warfare. Gracze odnaleźli artwork

Prezentacja Call of Duty: Modern Warfare Remastered 2 to raczej kwestia czasu. Gracze dotarli już nawet do oficjalnej grafiki produkcji, która choć nie jest specjalnie odkrywcza, to potwierdza najważniejszą wiadomość: oczekiwany kotlet nadciąga.

Pierwsze wzmianki o Call of Duty: Modern Warfare Remastered 2 pojawiły się już w kwietniu 2018 roku, a następnie kilkukrotnie pojawiały się ciekawe przecieki dotyczące produkcji. Gra została oceniona przez między innymi PEGI i wciąż czekamy na wielką zapowiedź.

Activision najwidoczniej szykuje się do prezentacji, ponieważ w kodzie Call of Duty: Modern Warfare znaleziono już grafikę prezentującą Call of Duty: Modern Warfare Remastered 2, a dodatkowo w bazie danych pojawiły się dwie oferty:

  • Kup Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered i zgarnij Underwater Demo Team Classic Ghost Bundle
  • Kup Ghost Pack: Oil Rig Bundle i zgarnij Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

Aktualnie cena wynosi 10000 COD punktów (około 100 dolarów), ale możemy przypuszczać, że jest to placeholder, który zostanie zastąpiony ostateczną ceną w dniu prezentacji. W przypadku pakietów gracze otrzymają między innymi legendarną skórkę Ghosta, dwie bronie czy też emblemat.

Pokaz Call of Duty: Modern Warfare Remastered 2 może odbyć się już na początku przyszłego tygodnia – tytuł ma trafić na rynek w niedalekiej przyszłości. Należy jednak zwrócić uwagę na ciekawostkę – na grafice pojawia się dopisek „Campaign”. Według jednego z przecieków, autorzy zdecydowali się odświeżyć wyłącznie fabularny tryb, ale ostatnie doniesienia sugerowały pełny remaster.

Call of Duty Modern Warfare Remastered 2 Okładka

Sprawdźcie kolejne informacje o Call of Duty:

Źródło: https://charlieintel.com/artwork-for-modern-warfare-2-campaign-remastered/59870/

Tagi: Activision call of duty Call of Duty: Modern Warfare Call of Duty: Modern Warfare Remastered 2