Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2020 18:20
Death Stranding PS4
712V

Death Stranding na PS4 już otrzymało Photo Mode. Kojima reklamuje nim wersję na PC

Hideo Kojima podejmuje często nietypowe decyzje i taką bez wątpienia jest tryb zdjęć do Death Stranding. Pierwotnie Photo Mode miało zachęcić graczy do kupowania wersji na PC, a dwa miesiące przed premierą tytułu na komputerach osobistych, opcja trafiła na PS4.

Hideo Kojima od kilku tygodni zachęca graczy do kupowania Death Stranding na PC prezentując piękne fotki przygotowane przez dewelopera dzięki Photo Mode. Twórca długo nie potwierdzał zaoferowania funkcji na PS4, ale pod naporem wiadomości od graczy, zapowiedział dobrą wiadomość – studio zajęło się opracowaniem funkcji.

Mogliśmy sądzić, że Photo Mode trafi na PS4 w późniejszym terminie (po premierze gry na PC?), ale posiadacze PlayStation 4 nie muszą czekać. Już dzisiaj na konsoli Sony sprawdzicie propozycję, która pierwotnie została zapowiedziana jako „ekskluzywna funkcja na PC”.

Jest to dość nietypowa sytuacja, ale ceniony Japończyk przyzwyczaił graczy do podążania własnymi ścieżkami, więc mogliśmy spodziewać się, że także tym razem Hideo Kojima zaskoczy.

Zamierzacie sprawdzić Photo Mode w Death Stranding?

Sprawdźcie kolejne wiadomości powiązane z Hideo Kojimą:

Źródło: Kojima Productions

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment