Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2020 14:19
365 dni
1124V

365 dni trafi na Netflix. Platforma sięga po kolejną polską produkcję

Netflix sięga po kolejną polską produkcję. Platforma zdecydowała się wykupić film przygotowany na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. „365 dni” zobaczyło ponad 1,5 mln widzów w kinach, a teraz reszta zainteresowanych zerknie na opowieść w domowym zaciszu.

O „365 dni” nie często wspominaliśmy na portalu, ale film przygotowany na podstawie powieści Blanki Lipińskiej został dostrzeżona w kinach – dotychczas 1 630 270 widzów zobaczyło opowieść, która wywoływała mieszane opinie wśród krytyków. Teraz jednak jesteśmy świadkami interesującej sytuacji, ponieważ Netflix sięgnął nawet po tę opowieść.

365 dni trafi na Netflix

Netflix potwierdził wykupienie kolejnej polskiej produkcji. Po „W lesie dziś nie zaśnie nikt” widzowie zobaczą teraz „365 dni”. Premiera filmu w SVOD odbędzie się 1 kwietnia i znając realia – pewnie nie zabraknie chętnych do zobaczenia kinowego przeboju.

„365 dni” trafił do kin 7 lutego, więc możemy mówić, że platforma sięga po kolejną „świeżą” opowieść od rodzimych twórców. Warto zwrócić, że jest to kolejna produkcja od Next Film, która trafi na Netflix.

Jak wiadomo ruch Next Film jest spowodowany pandemią, o której w ciekawych słowach dwukrotnie wypowiedział się nasz naczelny. Zachęcam do jego publikacji – Koronawirus zabije kina? Portale streamingowe również mają duży problem oraz Koronawirus to szansa dla gier - nasza branża radzi sobie z pandemią doskonale.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: Netflix

Tagi: 365 dni film netflix