Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.03.2020 11:00
Monument Valley 2 za darmo
1121V

Monument Valley 2 za darmo na Androida i iOS. Pobierajcie świetną grę od Ustwo Games

Jeśli posiadacie urządzenia z systemami iOS i Android, to koniecznie skorzystajcie z najnowszej promocji, dzięki której do zgarnięcia jest druga odsłona niezwykle popularnej gry logicznej- całkowicie za darmo. 

Gry z serii Monument Valley są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych tytułów na urządzenia mobilne. Produkcje oczarowały graczy swoją warstwą wizualną oraz niezwykle pomysłowymi planszami, na których rozwiązywanie zagadek jest niebywale przyjemny i niekiedy wręcz odprężające. 

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji ich sprawdzić, to twórcy, Ustwo Games, przygotowali świetną promocję. W ramach owej możecie nabyć najnowszą, drugą część gry zupełnie za darmo. Monument Valley 2 możecie już pobierać odpowiednio z Google Play (dla urządzeń z Androidem) oraz AppStore (dla systemów iOS) i zdecydowanie warto to zrobić. 

Biorąc pod uwagę, że jeszcze w zeszłym roku otrzymaliśmy informację odnośnie do powstawania trzeciej odsłony, zdecydowanie warto zanurzyć się w tej serii jeszcze teraz, aby poczuć jej magię na własnej skórze. Uporanie się z produkcją to zabawa na niewiele godzin, ale bez wątpienia warto mieć ją w swoim zbiorze. Korzystajcie

Warto przeczytać także:

Tagi: Monument Valley 2 Ustwo Games