Iza Łęcka Iza Łęcka 30.03.2020 12:52
Xbox One X Gears 5
2262V

Xbox One X w dużej promocji. Konsola w zestawach z grami w korzystnych cenach

Xbox One X trafił do nowej promocji, dzięki której nie tylko zakupicie limitowane wydanie konsoli, ale również otrzymacie kilka gier. Pakiety z najmocniejszą dostępną konsolą na rynku możecie nabyć w zachęcających cenach.

Nadchodzące miesiące przed startem next-genów to dla Microsoftu i Sony całkiem wymagający czas, który obie firmy przeznaczają na ciągłą promocję i zachęcanie graczy do obecnych ciągle na rynku (i ze względu na mocne premiery znakomicie sobie radzących) konsol. Amerykanie już zapowiedzieli, że aktualnie wydane urządzenia będą wspierane przynajmniej do końca następnego roku, więc sięgając teraz po Xboksa One X możecie mieć pewność, że wszystkie gry Xbox Game Studios będą dostępne także na tym sprzęcie.

Xbox One X w promocji

W sklepie korporacji zawitała nowa promocja – limitowane wydania Xboksa One X są dostępne już za 1299 zł. W każdym pakiecie gracze otrzymają dostęp do gier, a w dwóch zestawach znajdują się konsole oraz kontrolery odświeżone estetycznymi zdobieniami wpisującymi się w klimat całego kompletu.

Oferta może okazać się strzałem w dziesiątkę dla graczy, którzy liczą na najlepszą jakość i są zainteresowani bogatą ofertą Xbox Game Pass  – już jakiś czas temu informowaliśmy Was o podsumowaniu jednego z graczy, który wskazał wszystkie dostępne w usłudze produkcje.

Klienci mogą także liczyć na darmową dostawę.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z konsolą Microsoftu:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/wybrane-zestawy-xbox-one-x-konsola-gra-od-1299-zl-w-microsoft-store/

Tagi: microsoft promocja Xbox xbox one x