Uncharted, Morbius i Ghostbusters z nowymi datami premier. Filmy zadebiutują w przyszłym roku

Filmy i seriale
957V
Uncharted, Morbius i Ghostbusters z nowymi datami premier. Filmy zadebiutują w przyszłym roku
Iza Łęcka | 31.03.2020, 10:50

Sony Pictures potwierdziło znaczące zmiany w kalendarzu premier. „Morbius” i „Ghostbusters: Afterlife” nie zadebiutują w 2020 roku, a wyczekiwana ekranizacja „Uncharted” również została przełożona. Cały czas jednak istnieją przesłanki, że „Venom 2” zagości w kinach w tym roku.

Sony Pictures zmienia plany dotyczące tegorocznych premier. „Ghostbusters: Afterlife” miał zawitać w kinach 10 lipca, emisję „Morbiusa” planowano na 31 lipca, jednak na debiuty tych filmów jeszcze zaczekamy. Z racji panującej sytuacji na świecie, japoński producent zadecydował o zmianie terminów i przesunięciu produkcji na 2021 rok.

Według najnowszej rozpiski, „Ghostbusters: Afterlife” będzie dostępny od 5 marca 2021 roku, a „Morbius” zostanie wyemitowany na wielkim ekranie od 19 marca 2021 roku. Niestety, nie mamy również dobrej wiadomości dla entuzjastów przygód Nathana Drake'a – ponieważ „Pogromcy Duchów” trafiły w okienko „Uncharted”, ekranizacja przygody uwielbianego przez graczy poszukiwacza skarbów będzie miała swoją premierę dopiero 8 października 2021 roku. Zmiany w terminach są całkiem spore, jednak zarówno „Morbius” jak i „Ghostbusters: Afterlife” zostały już przygotowane. Nieco inaczej prezentuje się sytuacja z „Uncharted” – Tom Holland wciąż nie miał okazji założyć stroju Nathana i nagrać potrzebnych scen.

Sony Pictures najwyraźniej upatruje nadzieje w uspokojeniu panującej trudnej sytuacji z końcem roku. W 2020 roku swoją premierę będzie miał „Venom 2”, który zadebiutuje bez opóźnień i zostanie wyemitowany w październiku. Nawet kolejna odsłona produkcji Willa Glucka, „Peter Rabbit 2”, pierwotnie zaplanowana na sierpień, została przesunięta na 15 stycznia 2021 roku.

W temacie obecnej sytuacji panującej w przemyśle rozrywkowym wypowiedział się Roger. Zachęcam do jego publikacji – Koronawirus zabije kina? Portale streamingowe również mają duży problem oraz Koronawirus to szansa dla gier - nasza branża radzi sobie z pandemią doskonale.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/spider-man/morbius/morbius-ghostbuster-afterlife-and-uncharted-have-all-been-pushed-back-by-sony-pictures-a174213

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper