Iza Łęcka Iza Łęcka 31.03.2020 06:54
games with gold logo
3174V

Games with Gold na kwiecień już dostępne. Przed prezentacją Microsoftu

Amerykańska korporacja dzisiaj przedstawi ofertę Games with Gold na kwiecień, jednak gracze już przed ogłoszeniem dostrzegli pierwsze gry dostępne do pobrania. W tym miesiącu subskrybenci mogą się cieszyć przynajmniej dwiema bardzo interesującymi grami.

Microsoft tym razem nie zdążył przedstawić oferty Games with Gold na kwiecień. Pierwsze gry zostały już oznaczone przez system, dając możliwość pobrania ich za darmo i cieszenia się rozgrywką. Najpewniej pełnego zestawienia produkcji możemy się spodziewać w ciągu kilku następnych godzin.

Games with Gold kwiecień 2020

  • Project CARS 2 (XOne)
    - Rok premiery: 2017
    - Średnia ocen: 84%
  • Fable Anniversary (XOne+X360)
    - Rok premiery: 2014
    - Średnia ocen: 68%

Trzeba przyznać, że jak na razie kwietniowa oferta zapowiada się całkiem przyzwoicie. Project CARS 2 zostało docenione przez branżę i fanów wyścigów za postawienie na całkiem realistyczne doznania. Fable Anniversary, choć debiutowało kilka lat temu i zostało przygotowane z okazji okrągłej rocznicy pierwowzoru, warto na pewno poznać. W następnych godzinach poznamy jeszcze dwa kolejne tytuły, które zostaną dodane do oferty w połowie miesiąca - i będziemy Was informować.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z konsolą Microsoftu:

Źródło: https://www.windowscentral.com/xbox-games-gold-april-2020-include-fable-anniversary-and-project-cars-2

Tagi: Games with Gold gwg microsoft xbox 360 xbox one