Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2020 01:33
Xbox Series X kontroler
4366V

Xbox Series X bez tajemnic. Microsoft Polska podsumowuje informacje i przedstawia konkrety

Phil Spencer w ostatnim czasie ujawnił sporo informacji o Xboksie Series X, więc Microsoft Polska przygotował nowy materiał podsumowujący szczegóły. Rodzimy oddział wyróżnia pięć faktów, które mogą sprawić, że wielu graczy pod koniec roku sięgnie po amerykańskiego next-gena.

Dwa dni temu Sony zaktualizowało witrynę PS5 i podsumowało informacje przedstawione przez Marka Cerny'ego, a teraz na podobny ruch zdecydował się Microsoft Polska. Rodzimy oddział amerykańskiego giganta nie zdecydował się na prostą aktualizację strony, a przygotował materiał wideo.

Microsoft Polska wymienia „5 rzeczy, których nie wiesz o Xboksie Series X” i są to w zasadzie najważniejsze szczegóły ujawnione w ostatnim czasie przez szefa marki Xbox. W materiale pojawiają się informacje o podzespołach (w tym konkrety o mocy obliczeniowej), ray tracingu, szybkim wznawianiu gier, architekturze Velocity oraz produkcjach na premierę – MS Polska nie posiada jeszcze listy startowej, ale wspomina o potędze Wstecznej Kompatybilności.

To szybkie i przyjemne kompendium wiedzy, które w rzeczowy sposób przedstawia szczegóły wcześniej ujawnione przez Phila Spencera. Każdy dział można oczywiście odpowiednio rozbudować, ale materiał sprawdza się jako szybka piguła informacji.

Jaki ze wspomnianych elementów Xboksa Series X może skłonić Was do kupienia konsoli?

Sprawdźcie kolejne informacje o konsoli Microsoftu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft microsoft polska xbox series x