Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2020 19:27
Valorant od twórców LOL-a
920V

Valorant z zamkniętą betą. Sprawdźcie sieciowy shooter od twórców LOL-a

Riot Games potwierdza pozytywne informacje dla graczy wyczekujących na Valorant. Już w kwietniu rozpoczną się testy Valorant, do których zostaną zaproszeni wybrani gracze. Chcecie sprawdzić nową pozycję autorów LOL-a? Zapoznajcie się z tą wiadomością.

Twórcy League of Legends stoją przed dużym wyzwaniem. Valorant ma zapewnić niezapomniane wrażenia szerokiemu gronu odbiorców – tytuł ma zapewnić skillowy gameplay, który pod względem rozgrywki jest połączeniem Counter Strike'a z Overwatchem.

Jeszcze w tym roku odbędzie się pełna premiera Valorant, ale zanim otrzymamy dostęp do pozycji – autorzy zapraszają na betę. Od 7 kwietnia sieciowy shooter będzie sprawdzany przez wybranych graczy z Europy, Kanady, Rosji, Turcji oraz Stanów Zjednoczonych — włączenie kolejnych regionów jest uzależnione od dalszego rozwoju pandemii COVID-19.

Jesteście zainteresowani wzięciem udziału w wydarzeniu? Zapoznajcie się z poniższymi szczegółami. Riot Games potwierdziło współpracę z serwisem Twitch, więc gracze muszą wykonać trzy kroki:

  1. Zarejestruj konto Riot (stwórz konto Riot tutaj)
  2. Połącz swoje konto Riot z kontem na Twitchu (tutaj możesz założyć konto na Twitchu).
  3. Kiedy zamknięta beta ruszy w twoim regionie (w tej chwili w Europie oraz Ameryce Północnej), oglądaj konkretne streamy z VALORANT wyszczególnione na Twitchu, by mieć szansę na udział w zamkniętej becie. 

Na deser możecie sprawdzić nowy dziennik deweloperów, na którym twórcy opowiadają o pracach nad grą.

Sprawdźcie kolejne informacje o nowej pozycji Riot Games:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: League of Legends lol Riot Games Valorant