Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2020 19:30
Xbox Game Pass
8733V

Xbox Game Pass jest przeładowany świetnymi grami. Gracz stworzył gigantyczną grafikę pokazującą ofertę

Do Xbox Game Pass systematycznie trafiają świetne gry i jeden z fanów usługi postanowił podsumować produkcje oferowane przez Microsoft. Zainteresowany przygotował ogromną grafikę, która zbiera tytuły i wrzuca je w odpowiednie kategorie. To dobra ściąga przed włączeniem konsoli.

Xbox Game Pass to zdecydowanie najlepsza usługa dostępna na konsolach aktualnej generacji. Gracze w stałej cenie mogą grać w nowe produkcje – Microsoft systematycznie dorzuca na listę tytuły od zewnętrznych deweloperów i dba o wszystkie pozycje od Xbox Game Studios.

Gracze nie bez powodu mają problem z ogrywaniem wszystkich nowości, ponieważ amerykańska korporacja potrafi wrzucać do usługi nawet 7-10 gier w jednym miesiącu. Firma systematycznie przedstawia nowe mięcho w dwóch turach – na początku i w połowie miesiąca poznajemy zbliżające się perełki.

ThomasdeB1505 jest jednym z fanów usługi, który postanowił sprawdzić całą listę Xbox Game Pass i przygotował ogromne zestawienie – zielona ramka oznacza grę wyłącznie w XGP na konsole, niebieska XGP na PC, a brak ramki to propozycja dla wszystkich klientów.

Grafika jest ogromna – po kliknięciu będziecie zmuszeni zaczekać kilka sekund na załadowanie obrazka.

Xbox Game Pass Oferta

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Microsoftem:

Źródło: https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/fpaoq6/i_categorized_all_game_pass_games_because_of_the/

Tagi: Microsoft xbox xbox game pass