Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.04.2020 07:46
Wiedźmin kaskaderzy
3088V

Wiedźmin. Zainspirowani serialem kaskaderzy stworzyli świetny filmik z walką

W netflixowym Wiedźminie pojawia się kilka wspaniale zrealizowanych scen walki. Temat postanowiła podjąć grupa kaskederów, którzy przy okazji są fanami przygód stworzonych przez Andrzeja Sapkowskiego.

Profesjonalni kaskaderzy, zainspirowani scenami fechtunku z serialu "Wiedźmin" postanowili sami pokazać na co ich stać. Ekipa Bena Aycrigga i Adama Lytle'a odtwarza w krótkim filmiku sceny walki z produkcji Netflixa. Nie brakuje tu oczywiście wymachiwania ostrzami, ale również korzystania z płomiennej mocy Igni.

Całość utrzymana jest w humorystycznym nastroju, ale nie można odmówić aktorom profesjonalizmu. Trudno się temu dziwić - w końcu mamy tu do czynienia z zawodowcami. Wcześniej Aycrigg i Lytle pracowali m.in. nad scenami kaskaderskimi w filmach o marvelowych superbohaterach.

Przypominam, że prace nad drugim sezonem seriali Wiedźmin zostały wstrzymane w związku z pandemią koronawirusa. Premiera netflixowej produkcji może się zatem opóźnić względem planowanego terminu debiutu w 2021 roku.

Warto również sprawdzić:

Tagi: netflix serial wiedźmin