Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 29.03.2020 18:12
NieR: Automata Xbox Game Pass
2149V

NieR: Automata dołączy do Xbox Game Pass! W hit Platinum Games zagramy w kwietniu

Fani NieR-a mają dziś prawdziwe święto! Nie dość, że ogłoszono remaster pierwszej części serii to przy tej okazji NieR: Automata dołączy do Xbox Game Pass!

O tym jak dobry jest NieR: Automata raczej nikomu mówić nie trzeba. Klasa sama w sobie i dzieło wręcz wybitne, które poznało już ponad 4,5 miliona graczy na całym świecie!

Teraz z okazji 10-lecia marki zapoczątkowanej jeszcze na PlayStation 3, jej włodarze szykują się do prawdziwego świętowania. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, zapowiedziano dziś dwa projekty związane z urodzinami cyklu. Pierwszym jest remaster oryginalnego NieR: Replicant, a towarzyszyć mu będzie mobilna gra NieR: Re[in]carnation.

Ale to jeszcze nie koniec hucznie obchodzonego święta. Właśnie na oficjalnym Twitterze serii zapowiedziano, że NieR: Automata Become as Gods Edition, już 2 kwietnia trafi do konsolowego Xbox Game Pass! To rewelacyjna wiadomość dla wszystkich posiadaczy abonamentu. Niestety nie wiemy czy tytuł trafi także do pecetowego Xbox Game Pass, ponieważ to wymagałoby wrzucenia gry na systemowy sklep Windowsa, a nie wiadomo, czy Square Enix zdecyduje się na takowy krok.

Warto przeczytać:

Tagi: NieR: Automata (Game of the YoRHa Edition) Platinum Games square enix