Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.03.2020 09:30
NioH 2 na zwiastunie z ocenami
565V

NiOh 2 na zwiastunie z ocenami. Twórcy chwalą się świetnym odbiorem gry

Na kanale PlayStation, na YouTube, ukazał się niedawno zwiastun, który prezentuje świetne oceny, jaki zgarnął najnowszy projekt od Team Ninja po premierze.

Nioh 2 to sequel świetnie przyjętej produkcji sprzed trzech lat, który ma rozwinąć to, co tak bardzo spodobało się fanom. Gra czerpie garściami z gatunku Souls i podobnie, jak miało to miejsce w przypadku pierwszej odsłony, bardzo przypadła do gustu graczom. 

Świetnie oceniali ją także recenzenci, czym twórcy postanowili pochwalić się na najnowszym zwiastunie. Oprócz kilku świeżych i niezwykle intensywnych ujęć z produkcji możemy przyjrzeć się także ocenom, jakie wystawiły grze największe portale traktujące o grach wideo. 

Możemy przeczytać między innymi opinie IGN (9/10), że "walka w NioH 2 jest fenomenalna", a także, że mamy do czynienia z "grą roku", co zaznaczyła redakcja PlayStation Universe (9.5/10). Wszystko to podsycone zostało klimatyczną muzyką, która genialnie oddaje to, co widzimy na ekranie. 

Gra zadebiutowała 13 marca i wyłącznie na PlayStation 4. Jeśli jesteście natomiast ciekawi naszej oceny, to Wojtek wystawił jej solidną "dziewiątkę". Co się na to złożyło, przeczytacie w jego recenzji

Więcej o tym tytule znajdziesz na naszym portalu:

Źródło: YouTube

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja