Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.03.2020 10:36
Nioh 2
510V

Nioh 2. Team Ninja zdradza swoje tajemnice. Film o tworzeniu exclusive'a z PS4

Nioh 2 zgarnęło wiele ocen na poziomie 9/10, co jest chyba najlepszą rekomendacją do zainteresowania się tym exclusivem na PS4. Autorzy znakomitej produkcji przygotowali też ciekawy materiał prezentujący proces powstawania gry.

Wygląda na to, że Nioh 2 stanie się klasykiem w kategorii gier akcji. Z pewnością jest to gra, o której warto rozmawiać - to swego rodzaju spełnienie marzeń miłośników hardkorowo trudnej rozgrywki, zapoczątkowanej przez From Software w Demon's Souls i Dark Souls.

W filmie dokumentalnym "Inside Nioh 2", który trwa godzinę, możemy przyjrzeć się procesowi powstawania tej pozycji w studiu Team Ninja - od projektów bohaterów i wrogów, przechodząc przez dubbing, a na wykonaniu mechaniki gameplayowej kończąc. Najwięcej ma tu do powiedzenia reżyser i producent całego przedsięwzięcie, czyli Fumihiko Yasuda. Wyszedł z tego naprawdę ciekawy materiał wideo, który warto obejrzeć.

Dziś premiera Nioh 2 na całym świecie. Czy wersje próbne gry i recenzje przekonały was do tej produkcji? Zamierzacie ją kupić?

W poniższym filmiku można włączyć w opcjach angielskie napisy.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Koei Tecmo nioh nioh 2 Team Ninja