Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.03.2020 12:50
Warframe na nowe konsole
529V

Warframe zmierza na PS5 i Xbox Series X. Gra pojawi się na next-genach i innych urządzeniach

Wiele wskazuje na to, że największy projekt od Digital Extremes trafi na kolejną generację konsol! Warframe szykuje się na kolejne lata istnienia. 

Warframe ma się bardzo dobrze. Jest jedną z tych gier sieciowych, które unikają kontrowersji i trochę po cichu, z boku głównego nurtu gier, budują swoją pozycję. Projekt zadebiutował oficjalnie 7 lat temu, a jego popularność zdaje się tylko rosnąć. Istny fenomen w branży! 

Co więcej, nic nie zapowiada, aby sytuacja miała ulec zmienia. Od momentu powstania gra jest darmowa i trafia na kolejne platformy. Jakby tego było mało, w ostatnim raporcie ze strony Leyou, firmy-matki dla twórców gry, Digital Extremes, przekazano, że liczba graczy może jeszcze wzrosnąć po tym, jak projekt zadebiutuje na następnej generacji konsol i "innych urządzeniach"

I o ile "nowe generacje konsol" są dość jasne, to ciężko stwierdzić jednoznacznie, co pracownicy mieli na myśli, gdy mówili o "innych urządzeniach". Najbardziej prawdopodobna zdaje się premiera na urządzeniach mobilnych. Jest to bez wątpienia świetna informacja dla fanów, a już teraz można śmiało stwierdzić, że gra nie odstawałaby grafiką od wielu innych produkcji.

Czekasz na nową generację? Rzuć okiem na ostatnie doniesienia:

Źródło: https://gamingbolt.com/warframe-planned-for-next-generation-consoles-and-other-devices

Tagi: Digital Extremes next-gen PS5 Warframe Xbox Series X