Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.03.2020 09:45
Ryan Reynolds w adaptacji Dragon Liar's
3235V

Ryan Reynolds przymierzany do roli w ekranizacji kultowej gry z lat osiemdziesiątych

Ryan Reynolds pracuje ostatnio bez wytchnienia. Produkcji z jego udziałem pojawia się cała masa i wygląda na to, że właśnie szykuje się  do kolejnej. 

Ryan Reynolds to jeden z bardziej rozchwytywanych aktorów ostatnich lat. Gwiazdor jest obecnie na fali wznoszącej i nie może dziwić, że zapraszany jest do coraz większej liczby produkcji. Aktualnie trwają prace nad najnowszym projektem dla platformy Netflix, gdzie zobaczymy go u boku Gal Gadot i Dwayne'a Johnsona. 

I wiele wskazuje na to, że kolejna produkcja, przy której weźmie udział, także pojawi się za sprawą właśnie tego serwisu. Jak dowiedzieli się dziennikarze z The Hollywood Reporter, trwają obecnie rozmowy na temat stworzenia filmowej adaptacji kultowej gry z lat 80., "Dragon's Lair". Głównym bohaterem oraz producentem miałby zostać właśnie Ryan Reynolds

Reżyserią mają zająć się bracia Dan oraz Kevin Hageman, którzy pracowali wcześniej przy "The Lego Movie" oraz zeszłorocznym "Upiorne opowieści po zmroku". Fabuła samej gry jest dość prosta i raczej mało odkrywcza. Rycerz o imieniu Dirk musi uratować  księżniczkę Daphne ze szponów smoka Singe i jeszcze groźniejszego czarodzieja Mordoc.

Brzmi to, niczym typowa epicka opowieść i tym właśnie jest. W związku z tym twórcy będą musieli się postarać, aby dobrze przełożyć to na dzisiejsze czasy i odpowiedzieć przy tym na potrzeby aktualnych odbiorców. Widzicie szansę na sukces? Graliście wcześniej w Dragon's Lair?

Interesujesz się kinem? Sprawdź nasze ostatnie recenzje: 

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/ryan-reynolds-talks-tackle-live-action-film-80s-game-dragons-lair-1279270?fbclid=IwAR3x9_8lA2pKFZp7Oypd3-7gVbC14a-P6Tk9NOIT-ZBQ9vvW5UIwCyhir24

Tagi: Dragon Liar's gry netflix Ryan Reynolds