Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2020 14:12
Spider-Man PS4 God of War
9861V

Gry na PS4 za 1 zł przy zakupie DualShocka. Świetna oferta z mocnymi produkcjami

Gry na PS4 systematycznie trafiają do świetnych promocji, ale God of War lub Spider-Man za 1 zł? Taką ofertę właśnie zaprezentował RTV Euro AGD, który zachęca do kupowania kontrolerów z grami. Poznajcie szczegóły.

Nie możemy od początku roku narzekać na brak ciekawych ofert na PS4, ale pudełkowych hitów Sony za 1 zł nie mogliśmy jeszcze kupić. Sprawa nie jest oczywiście taka prosta, ponieważ musimy dorzucić do zakupu kontroler DualShock 4, ale jeśli zamierzacie kupić pada do PlayStation 4 – ta oferta jest właśnie dla Was.

Gry na PS4 za 1 zł przy zakupie DualShocka

  • Dualshock 4 V2 Fortnite Neo Versa Bundle – 239 zł
  • DualShock 4 v2 (czerwony) – 239 zł
  • DualShock 4 v2 (niebieski moro) – 249 zł
  • DualShock 4 v2 (zielony moro) – 249 zł

Gracze podczas składania zamówienia otrzymają komunikat, dzięki któremu mogą dorzucić jedną z wybranych gier na PS4 za 1 zł. W ofercie znajdują się takie tytuły jak Spider-Man, God of War, Gran Turismo Sport, Ratchet & Clank czy też The Last of Us Remastered.

Jeśli faktycznie zamierzaliście w najbliższych dniach sięgnąć po nowy pad do PlayStation 4, to na pewno możecie rozważyć taką ofertę, ponieważ łatwo możecie stworzyć zestaw, który pozwoli Wam przetrwać kilka dodatkowych dni w domowym zaciszu.

Gry za PS4 za 1 zł promocja

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/spider-man-na-playstation-4-i-inne-gry-po-1-zl-przy-zakupie-dualshocka-w-euro-rtv-agd/

Tagi: gry playstation 4 promocja ps4