Iza Łęcka Iza Łęcka 28.03.2020 01:34
Insurgency: Sandstorm – 5 dni darmowej gry
11094V

5 gier za darmo i 6 do sprawdzenia. Bezpłatne produkcje mogą pomóc przetrwać kwarantannę

Od wczoraj możecie pobrać 3 darmowe produkcje na Epic Games Store, ale nie tylko Epic dokłada swoją cegiełkę do pomocy w przetrwaniu kwarantanny i pozostaniu w domu. Na Steam trafiło 5 kolejnych gier, które możecie wrzucić na listę i sprawdzić w dowolnym momencie. Dodatkowo 6 pozycji sprawdzicie za darmo przez weekend.

Deweloperzy i wydawcy chcą pomóc graczom przetrwać trudne czasy, więc regularnie już pojawiają się nowe promocje, kiedy to możemy skorzystać z darmowych weekendów lub otrzymujemy gry za darmo. Wczoraj Epic Games ujawnił aż trzy pozycje dostępne dla wszystkich, obecnie na Steam zawitała nowa oferta.

5 gier za darmo

Chociaż ta promocja nie obejmuje wielkich hitów AAA, zbliżający się weekend w izolacji może sprawić, że zdecydujecie się sprawdzić kolejne produkcje – większość gier przypiszecie do 30 marca, jedynie Project Mercury jest dostępne za darmo do 8 kwietnia. Po dodaniu tytułów do bibliotek – istnieje możliwość zapoznania z nimi w dowolnym momencie. A może któraś z gier przyciągnie Was przed ekran na dłużej?

Warto na pewno sprawdzić Between Two Castles – jest to prosta strategiczna gra logiczna, którą dobrze kojarzą fani planszówek. Gracze w tym przypadku wcielają się w mistrza budowy, który pracuje dla Szalonego Króla – naszym zadaniem jest spełnianie jego najróżniejszych próśb. Twórcy oferują unikalny gameplay.

6 gier do wypróbowania za darmo 

Na Steam możecie także wypróbować 6 kolejnych tytułów – w tym przypadku tylko najbliższy weekend będziecie mogli poświęcić na testy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Z tej listy warto sprawdzić Insurgency: Sandstorm, Cities Skylines, a także DCL – The Game. Ta ostatnia to oficjalna gra Drone Champions League – najpopularniejszych na świecie wyścigów dronów.

Sprawdźcie kolejne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/between-two-castles-za-darmo-na-steamie/

Tagi: gry za darmo PC Steam